İsmail Ege Şaşmaz kimdir? Mastürbasyon fotoğrafları ortaya çıktı!

25 yaşındaki yakışıklı oyuncu İsmail Ege Şaşmaz'ın mastürbasyon yaparken çekilen fotoğrafları olduğu iddiaları hayranlarını şoke etti!

Ekranların yakışıklı oyuncusu 25 yaşındaki İsmail Ege Şaşmaz'ın mastürbasyon yaparken çekilen fotoğrafları olduğu iddia ediliyor. Manisa'da 1993 yılında doğan İsmail Ege Şaşmaz ilk olarak 'Güneş'i Beklerken' adlı dizide izleyici karşısına geçmişti. Yakışıklılığı ve başarılı oyunculuğu ile kısa sürede ekranların aranan ismi haline gelen İSmail Ege Şaşmaz'ın mastürbasyon fotoğraflarının olduğu iddiaları Şaşmaz'ın hayranlarını şoke etti! Mastürbasyon fotoğraflarının olduğu iddiaları üzerine magazin gündemine oturan genç oyuncu İsmail Ege Şaşmaz kimdir, kaç yaşında? Kendisi gibi oyuncu olan kardeşi Aytaç Şaşmaz'da 'Söz' dizisinde oynamıştı. İşte İsmail Ege Şaşmaz ve kendisi gibi oyunculuğa adım atan oyuncu kardeşi Aytaç Şaşmaz hakkında merak ettiğiniz her şey elmaelma.com'da!

9 1

Mastürbasyon Fotoğrafları Olduğu İddia Ediliyor!

'Güneşi Beklerken' adlı dizi ile ilk kez izleyici karşısına geçen İsmail Ege Şaşmaz'ın bu sabah şoke eden bir mastürbasyon fotoğraflarının olduğu iddiaları ile bir anda magazin gündemine oturdu. Özel hayatıyla çok göz önünde olmayan İsmail Ege Şaşmaz'ın mastürbasyon yaparken fotoğraflarının olduğu iddia ediliyor.

9 2

Kardeşide Kendisi Gibi Oyuncu Oldu!

Manisa doğumlu olan İsmail Ege Şaşmaz'ın erkek kardeşi Aytaç Şaşmaz'da artık ekranların tanınan isimlerinden biri oldu! Final veren 'Söz' dizisinde rol alan Aytaç Şaşmaz kısa sürede yıldız parlayan bir oyuncu oldu. Abisiden sonra oyunculuğa adım atan Aytaç Şaşmaz'ın aslında izleyiciyle buluştuğu ilk projesi Söz dizisi değil! 

9 3

Daha önce ilk kez izleyiciyle 'Kötü Çocuk' adlı sinema filminde rol alan Aytaç Şaşmaz 1994 İstanbul doğumlu. Oyunculuk eğitimi alan Aytaç Şaşmaz abisi İsmail Ege Şaşmaz'dan sonra yıldızı parladı.

9 4