İstanbul depremi sonrası Şeyma Subaşı'nın kırmızı mini etekli fotoğrafı tepki topladı!

Geçtiğimiz gün İstanbulluları korkutan 5.8 şiddetinde deprem yaşandı korku dolu anlar sonrasında Şeyma Subaşı'nın yaptığı mini etekli fotoğraf tepki topladı!

26 Eylül 2019 Perşembe günü İstanbul halkına korku dolu anlar yaşandı. 5.8 şiddetinde İstanbul'da yaşanan deprem sonrası herkes panik olurken geçtiğimiz yıl Acun Ilıcalı'dan tek celsede boşanan Şeyma Subaşı tatilden yaptığı mini elbiseli fotoğraf paylaşımı ile takipçilerinden tepki topladı! Deprem sonrası İStanbul halkının yüreği ağzına gelirken Şeyma Subaşı'nın sosyal medya hesabında yaptığı mini elbiseli fotoğraf paylaşımlarına takipçilerinden olay tepkiler geldi.

8 1

İstanbulda saat 13.59'da 5.8 büyüklüğünde bir deprem yaşandı. Merkez üsssü Silivri olan depremin sarsıntıyı hisseden binlerce kişi korku dolu anlarını sosyal medya hesabında paylaşırken Şeyma Subaşı'dan da ilginç bir paylaşım geldi.

8 2

 İstanbul'da depremin yaşandığı sıralarda şimdilerde yurt dışında tatil yapan Subaşı Paris'te kaldığı lüks bir otelin balkonundan yaptığı yarı çıplak bornoz paylaşımı ve ardından süper mini kırmızı elbiseli fotoğrafı sosyal medya takipçilerini kızdırdı!

8 3

Deprem sonrası vatandaş eve girmeye korkup park ve bahçelerde sabahlarken Subaşı'nın mini kırmızı elbiseli fotoğraf paylaşımı takipçilerini bir hayli kızdırdı. 

8 4