İşte Benim Stilim Neslihan Doğrusöz'ün yeni ismi belli oldu ''Merhaba ben Doruk''

2017 yılında katıldığı İşte Benim Stilim yarışmasına katılan yarışmacı Neslihan Doğrusöz sakallı haliyle çekilen fotoğrafını paylaşıp yeni adını duyurdu!

2017 yılında bir dönem ekranlara damga vuran moda programı 'İşte Benim Stilim' adlı yarışmanın finalistlerinden biri olan Neslihan Doğrusöz 2019 yılının başında tercihini değiştirdiğini açıklayarak görünümü ile şaşırtmıştı. Geçtiğimiz günlerde yüzüne sakal ektiren 32 yaşındaki Neslihan Doğrusöz Instagram hesabından son haliyle çekilen sakallı fotoğrafını paylaşıp yeni adını Doruk olarak değiştirdiğini açıkladı.

5 1

Moda programı ile adını duyuran Neslihan Doğrusöz yeni sakallı haliyle çekilen fotoğrafını paylaşıp yeni adını duyurdu. Cinsiyet değiştirme tercihi ile son dönemlerin en çok aranan ismi olan Neslihan Doğrusöz'ün yeni adı Doruk Doğrusöz oldu.

5 2

Geçtiğimiz günlerde sakalı haliyle görüntüsü ortaya çıkan Neslihan Doğrusöz'ün son hali tüm dikkatleri üzerine topladı. Suratına ektirdiği sakal ile adeta bambaşka birine dönüşen Neslihan Doğrusöz'ün son hali büyük ilgi gördü. Sakallı haliyle çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşıp 'Merhaba ben Doruk'' notu ile yeni ismini açıkladı.

5 3

Neslihan Doğrusöz'ün sakallı son halini gören takipçilerinden kısa sürede binlerce beğeni ve yorum yapıldı. Ünlü şarkıcı Merve Özbey'in de Neslihan Doğrusöz'ün son haline kalp emojisi koyarak yorum yaptı.

5 4