Bir döneme damga vuran İşte Benim Stilim yarışmacılarının son halleri...

Bir döneme damgasını vuran ve ekranlarda fırtınalar estiren "İşte Benim Stilim" yarışmasının çok konuşulan isimleri değişimleriyle şok etti. İşte o isimler...

Yarışmadan ayrıldıktan sonra sosyal medyanın fenomen isimlerinden biri haline gelen, bir ara "Dondurma Gibisin " şarkısı ile gündeme gelip konuşulan Bahar Candan, sosyal medyada birbirinden ilginç pozlarını paylaşmaya devam ediyor.

7 1

Yarışma boyunca sivri dili ve atarlı halleriyle dikkat çeken Ayşegül Melisa Doğan kelimenin tam anlamıyla kendini baştan yarattı. Geçirdiği estetik operasyonlarla bambaşka birine dönüşen Doğan, sosyal medyada yeni görüntüsüyle takipçilerinin ilgi odağı olmuştu.

7 2

Neslihan Doğrusöz yarışmadan sonra en büyük değişimi yaşayan isimler arasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada " Doruk Doğrusöz" olarak cinsiyet değiştirmiş halde takipçilerinin karşısına çıkan eski yarışmacı yeniden gündemde ve cinsiyet değiştirme kararının her aşaması merak konusu olmaya devam ediyor.

7 3

Kardeşi Bahar Candan'dan önce yarışmaya katılan Nihal Candan ise o dönem kilolarıyla eleştiri alan bir isimdi ve yarışma boyunca yaşanan tartışmalarda sıkça yer alıyordu. Şu sıralar güzellik merkezi işleten ismin eski görüntüsünden ise eser kalmadı.

7 4