İşte Benim Stilim yarışmasına katılan cinsiyet değiştiren Neslihan Doğrusöz'ün son hali olay!

Daha önce İşte Benim Stilim yarışmasına katılan Neslihan Doğrusöz sakal ektirdi son halini gören resmen erkek olmuş diyor!

2017 yılında İşte Benim Stilim adlı yarışmasının finalistleri arasında olan yarışmacı Neslihan Doğrusöz erkek ektirdi. Neslihan Doğrusöz'ün sakallı erkek görünümlü halini gören adeta başka biri olmuş diyor! Neslihan Doğrusöz'ün son halini görenler kadın olduğunu anlayamıyor. İşte 32 yaşındaki Neslihan Doğrusöz'ün erkek görünümlü o hali elmaelma.com'da!

7 1

Bir dönem ekranların popüler moda yarışması olan İşte Benim Stilim yarışmasında adından söz ettiren Neslihan Doğrusöz yarışma sonrası tarzını değiştirmişti. Saçlarını kısacık kestiren ve erkek giyimli hali ile cinsiyet değiştirmediğini dile getiren Neslihan Doğrusöz'ün milli sporcu sevgilisi Büşra Eyen ile Nişantaşı sokaklarında el ele tutuşurken çekilen fotoğrafını gören şoke oluyor. Son olarak sakal ektiren Neslihan Doğrusöz sakal ektirdi. 

7 2

Yüzüne sakal ektiren Neslihan Doğrusöz'ün sakal ektirdikten sonraki son halini merak edenler için Snob magazinin objektifine takıldı. İşte milli sporcu sevgilisi Büşra Eyen ile Nişantaşı sokaklarında el ele yürüyen Neslihan Doğrusöz'ün sakallı son hali!

7 3

İşte Neslihan Doğrusöz'ün sakal ektirdiği o son hali!

7 4