İşte Zuhal Topal'ın eşi kızı annesi ve kaynanası

Zuhal Topal'ın eşi Koray Saygıner kimdir ne iş yapıyor? Peki ya Zuhal Topal'ın annesi Güler Topal ile Zuhal Topal'ın kayınvalidesi Nesrin Saygıner'in fotoğrafı.

Zuhal Topal'la Sofrada programını izleyenler Zuhal Topal'ın ailesini özellikle de eşi Koray Saygıner'i, annesi Güler Saygıner'i ve kayınvalidesi Nesrin Saygıner'i merak ediyor. Biz de elmaelma.com olarak siz okurlarımı için Zuhal Topal'ın ailesini derledik. Fox TV'de yayınlanan Zuhal Topal'la Sofrada programında kayınvalide-gelin konsepti oluna haliyle ünlü sunucunun kayınvalidesi de merak ediliyor. Diğer yandan 2008 yılından beri Koray Saygıner'le evli olan Zuhal Topal'ın eşi de merak edilenler arasında. Haberimizde hem Zuhal Topal'ın kendi annesi Güler Topal'ın fotoğrafını hem de kaynanası Nesrin Saygıner'in fotoğrafını bulabilirsiniz. Ayrıca Zuhal Topal'ın kızı Lina ve Lina isminin anlamı da bu haberin detayları arasında var. İşte Zuhal Topal'ın eşi Koray Saygıner kimdir ne iş yapıyor, Zuhal Topal'ın annesi ve kaynanası kim sorularının fotoğraflarla yanıtları....

10 1

Haberimize Zuhal Topal'ın eşi Koray Saygıner'le başlayalım. Sevilen bir ünlünün özel hayatı her zaman merak edilir. Özellikle de eşlerin işleri. Zuhal Topal'ın eşi Koray Saygıner müzisyen ve şarkıcı. Kendine ait albümleri de bulunan Koray Saygıner müzik dünyasından bir çok ünlü isimle çalışmış profesyonel bir isim. 

10 2

Korhan Saygıner, 2015 yılında düzenlenen Eurovision şarkı yarışmasında birinci olan şarkının bestecisi Cihristos Dantis isimli müzisyen ile beraber ortak bir şarkı da yapmıştır. Şarkıcı Korhan Saygıner ayrıca önemli sosyal sorumluluk projelerine de destek olmuş, son olarak Türk Böbrek Vakfı yararına düzenlenen konserde ünlü sanatçı Funda Arar ile beraber "Tükeneceğiz" adlı şarkıda düet yaptı. 

10 3

Zuhal Topal ile Koray Saygıner 2008 yılından bu yana evliler. 

10 4