Jason Momoa sakallarını 7 yıl uzattı 7 yıl sonra kesince son hali inanılmaz!

Game Of Thrones'un yakışıklı oyuncusu Khal Drogo karakteriyle dikkatleri çeken başarılı oyuncu Jason Momoa farkındalık yaratmak için sakallarını 7 yıl uzattı!

Yakışıklı oyuncu Jason Momoa çevreye zarar veren plasyik kutuların azaltılması ve bu konu hakkında farkındalık yaratmak için 7 yıl boyunca sakallarını uzattı. 7 Yıl sonra sakallarını kesen Jason Momoa son haliyle sosyal medyada çok konuşuldu.

5 1

Bir dönem Game Of Thrones adlı yabancı dizide Khal Drogo karakterine hayat veren Momoa, izleyicinin dikkatini çekerek oynadığı karakter ikonik hale gelmişti. Bir çok dizi ve filmlerde yer alan yakışıklı oyncu aynı zamanda kendisini çevreyi korumak için adamış.

5 2

Çevreyi korumak için sakallarını 7 yılın sonunda kesen yakışıklı oyuncu Jason Momoa, sakallarını kestikten sonra son haliyle sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

5 3

Sosyal medya hesabından sakallarını kestiği fotoğrafları paylaşarak neden kestiğini uzun bir yazı yazarak paylaştı. ''Hoşçokal Drogo, Aquaman, Declan, Baba'' diyerek başladığı yazıda plastik ve atıkların çevre üzerindeki yıkıcı etkileri hakkında farkındalık yaratmak istediğini ekledi.

5 4