Jennifer Lopez İnstagram'dan takip etti iki Türk erkeği görenin ağzı açık kalıyor!

Dünyaca ünlü yıldız Jennifer Lopez, cesur kıyafetlerinden sonra şimdide İnstagram hesabından takip ettiği iki Türk erkeği ile magazin gündemine geldi!

İnstagram hesabında yaklaşık olarak 85 milyon takipçisi bulunan 49 yaşındaki Jennifer Lopez'in takibe aldığı 2 Türk kafaları karıştırdı! Dünyanın en ateşli kadınlarından biri olan Jennifer Lopez sosyal medya hesabından 2 Türk kullanıcıyı takip etti!

7 1

49 yaşında olmasına rağmen genç mankenleri cebinden çıkaran bir çok kişi gerek sosyal medyadan gerek konserlerini yakın takibe alıyorlar. Ancak geçtiğimiz gün herkesi kendine hayran bırakan dünyaca ünlü yıldız Jennifer Lopez sosyal medya hesabından 2 Türk erkeği takip edince ortalık karıştı.

7 2

Bir çok kişinin çılgınca takip ettiği Jennifer Lopez, sosyal medyada yaklaşık olarak 1089 kişiyi takip ediyor. Ancak takip ettiği kişiler arasında Ogan Cihan Öcal ve İzmirhan adlı iki Türk kullanıcıyı takip etti. 7 3

Bir çok kişinin çılgınlar gibi takip ettiği Lopez'in takip ettiği iki Türk'ü gören şaşırıp kalıyor! İşte Jennifer Lopez'in takip ettiği ve merak konusu olan o hesaplar...

7 4