Justen Bieber eşi Hailey Baldwin düğün yaptı Baldwin gelinliğiyle büyüledi!

Geçen yıl Justen Bieber'ın sağlık sorunları nedeniyle düğün yapamayan çift geçtiğimiz gün düğün yaptı Hailey Baldwin'in gelinliği büyüledi!

Çocuk yaşta şarkıları ve besteleri ile adını dünyaya duyuran 25 yaşındaki Justen Bieber geçtiğimiz yıl gizlice evlenen Hailey Baldwin çifti geçtiğimiz yıl Bieber'ın sağlık sorunları nedeniyle düğün yapamadıkları için geçtiğimiz gün düğün yaptı! Düğününde giydiği gelinlikle takipçilerini büyüleyen 22 yaşındaki Hailey Baldwin tüm dikkatleri üzerinde topladı! 13 Eylül 2018 yılında evlenen Justen Bieber ve Hailey Baldwin bu yıl düğünlerini yaptı! İşte Justen Bieber ve Hailey Baldwin'in gelinlikli ve damatlıkla çekilen fotoğrafları!

8 1

Dünyaca ünlü çift 25 yaşındaki Justen Bieber ve 22 yaşındaki Hailey Baldwin geçen yıl yapamadıkları düğünü bu yıl yaptılar! Milyonların takip ettiği çift Justen Bieber ve Hailey Baldwin'den gösterişli şağşağlı bir düğün organizasyonu beklerken ünlü çift herkesten gizli evlenmişti.

8 2

Basından gizli evlenen Hailey Baldwin ve Justen Bieber'ın herkesten gizli evlenmesi Hailey'in hamile olduğu düşüncesini getirmişti. Ancak evlendikten bir yıl geçtikten sonra gerçek ortaya çıktı. Evlendikten kısa bir süre sonra Justen Bieber'ın sağlık sorunları nedeni ile çiftin düğün yapamadığı ortaya çıktı.

8 3

Ee haliyle bir yıl sonra ortada bebek de olmayınca takipçilerin sağlık sorunları nedeni ile düğün yapamamalarına inanmış oldu. Justen Bieber ve Hailey Baldwin çifti evlendikten bir yıl kadar geçtikten sonra yapamadıkları düğünü yapma kararı aldılar ve ünlü model Hailey Baldwin herkesi büyüleyen o gelinliği giydi!

8 4