Justen Bieber ile gizli evlendiği Hailey Balwin kimdir soyadını değiştirdi!

Justen Bieber ile sessiz sedasız evlenen Hailey Baldwin Instagram hesabından soyadını değiştirdi! Böylelikle iddialar yerini buldu!

Genç kızların sevgilisi Justen Bieber ile fırtınalı bir aşk yaşayan Hailey Baldwin dünyaca ünlü şarkıcıyla nişanlanarak sonlandırmıştı ancak kısa bir zaman önce herkesten gizli sessiz sedasız evlendikleri iddia edilmişti. 

7 1

Evlendiklerine dair herhangi bir açıklama getirmeyen ünlü çiftten ilk hamle kısa sürede geldi. Justen Bieber'ın sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın altına Hailey Baldwin için ''eşim'' yorumunu yapması evlilik iddialarını güçlendirmiş. 


7 2

Kısa süre sonra Hailey Baldwin'in İnstagram hesabından soyadını 'Bieber' olarak değiştirmesiyle evlendikleri kesin olarak açıklanmış oldu. Peki Justen Bieber'ın eşi Hailey Baldwin kimdir?

7 3

Model, kapak kızı, sunucu ve klip mankeni olarak tanınan Hailey Baldwin, 1996 yılında ABD'nin Arizona eyaletine bağlı Tucson'da doğdu. ABD'li oyuncu, yönetmen, yapımcı ve yazar Stephen Baldwin ve grafik tasarımcı Kennya Baldwin'in kızı olan Hailey, çocukluğunda evde eğitim gördü. Doğu Hıristiyan Okulları Derneği'nde eğitimini devam ettiren Baldwin, klasik bale eğitimi aldı.

7 4