Kate Middleton'ın eski sevgilileri yatak odası sırlarını anlatmasın diye...

Kate Middleton'ın eski sevgilileri ve hikayelerini sizin için derledik. Meğer Kate Middleton'ın prensle evlenmesinin yolunu eski sevgilisi Rupert Finch açmış.

Kate Middleton'ın sevgilileri yeniden gündemde. Prens William'la birlikteliği öncesi yaşadığı aşk ilişkileri ve sevgilileriyle yaşadığı hikayeler Kate Middleton'ın peşini bırakmıyor. Özellikle de Kate Middleton'ın eski sevgilisi Rupert Finch ile yaşadıkları. Kate Middleton'ın üniversite yıllar sevgilisi olan ve Prens William'ı bile reddetmesine neden olan Rupert Finch bugün İngiltere'nin ünlü bir hukukçusu. Aristokrat bir aileye mensup olan Rupert Finch, Kate Middleton ve Prens William'ın okudukları St. Andrews Üniversitesi'nden mezun. Üniversitenin son sınıfındayken birinci sınıf öğrencisi Kate Middleton'la çıkmaya başlana Rupert Finch ile düşesin ilişkisi genç hukukçunun mezun olması sonrası bitti. 

8 1

Rupert Finch'le ilişkisi olduğu sırada Kate Middleton'la aynı sınıfta ders alan Prens William başlarda Kate'e karşı duygusal bir şeyler hissetmesede zamanla ikili yakınlaşmaya başladı. Ancak Kate Middleton Rupert Finch'le ilişkisi olduğu için William'ı reddetti. Ancak Rupert Finch'in mezuniyeti sonrası araya giren mesafeler nedeniyle çift ilişkilerini bitirdi. Artık yalnız olan Kate ile William arasındaki ilişki için de engel kalmamıştı. İkili kısa sürüde daha fazla vakit geçirmeye bir süre sonrada öğrenci evinde birlikte yaşamaya başlamıştı. 

8 2

Ancak Kate Middleton'ın eski sevgilisi Rupert Finch'le olan ilişkisi özellikle kendini kraliyet ailesine kabul ettirmek için uğraştığı yıllarda başına bela oldu. Prenses Diana'nın ölümü öncesi paparazzilere malzeme olan hayatından dili yanan kraliçe Kate Middleton'ın eski sevgilileri yüzünden başlarda çifte tavırlı yaklaştı. Kate Middleton ise o dönem kraliçenin güvenini kazanmak için basından uzan, basına malzeme vermemeye özen gösteren bir tavır sergiledi. Ancak İngiltere basını William'ın sevgilisinin geçmişini didik dikik etmeye başlayınca işler karıştı. 

8 3

YATAKODASI SIRLARINI ANLATMAMASI İÇİN YALVARMIŞ

Basın özellikle Kate'in William'dan önceki sevgilisi Rupert Finch'le olan ilişkisinin detaylarını araştırmaya başladı. O dönem İngiliz basınında müstakbel düşesin evlilik öncesi cinsel deneyim yaşayıp yaşamadığı tartışmaları baş göstermişti. Rupert Finch'in ilişkilerinin detaylarını özellikle de özel anlarını basına anlatması Kate'in kraliyet ailesine girmesini kesin olarak engellebilirdi. Bu nedenle Kate büyük bir risk alıp eski sevgilisi Rupert Finch'e basına konuşmaması için yalvarmış. Diana'nın Günlükleri kitabının yazarı ünlü gazetesi Tina Brown, Kate'in bu tavrı ve sabrı sayesinde kraliçenin gözüne girmeyi başardığını yazmıştı. 

8 4