Kenan Doğulu Beren Saat'i aldattığı iddia edilen Aslı İşler kaç yaşında ilk kez konuştu!

Kenan Doğulu Beren Saat'i oyuncu Aslı İşler ile aldattığı iddia edilmişti güzel oyuncu Instagram hesabından açıklama yaptı!

Kenan Doğulu ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen oyuncu Aslı İşler Instagram hesabından ilk kez açıklama yaptı. Uzun zamandır oyuncu Beren Saat ve eşi Kenan Doğulu'nun arasında sorunlar olduğu iddia edilerek boşanacakaları yazılıp çizilmişti. Beren Saat'in Harbiye'de Kenan Doğulunun hiçbir konserine gitmeyerek arkadaşlarıyla tatile gitmesi iddiaları güçlendirse de herhangi bir açıklama yapılmamıştı. Ancak geçtiğimiz gün bomba bir yasak aşkla Kenan Doğulu yeniden gündeme geldi. Kenan Doğulu Beren Saat'i oyuncu Aslı İşler ile aldattığı iddia edildi. Kenan Doğulu'nun 26 yaşındaki Aslı İşler ile yasak aşk yaşadığı iddia edilmesinin ardından oyuncu sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Kenan Doğulu'nun yasak aşk yaşadığı iddia edilen Aslı İşler kimdir, nereli, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? İşte Aslı İşler hakkında merak edilen tüm detaylar elmaelma.com'da!

7 1

Instagram hesabında Kenan Doğulu ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen oyuncu 26 yaşındaki Aslı İşler açıklama yaptı. Güzel oyuncu hakkında çıkan haberleri yalanlayarak sosyal medya hesabında paylaşım yaptı. Bir süredir Kenan Doğulu ile boşanacakları iddia edilmişti. 

7 2

Güzel oyuncu Aslı İşler çıkan haberlerden sonra sosyal medya hesabından, "Bugün adımı ve fotoğraflarımı kullanarak gerçeklik payı olmayan, 'iddia edildi' denilerek çıkan haberler asılsızdır" açıklamasında bulundu.

7 3

Kenan Doğulu İle Aşk Yaşadığı İddia Edilen Aslı İşler Nereli-Kimdir?

Kenan Doğulu ile yasak aşk iddia edilerek gündemin aranan ismi olan 26 yaşındaki oyuncu Aslı İşler 16 Ağustos 1993 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 

7 4