Kendall Jenner saçlarını sarıya boyattı son halini gören tanıyamıyor!

Dünyaca ünlü model Kendall Jenner saçalarını sarıya boyattı son haliyle tüm hayranlarını şaşırttı eski halinden artık eser kalmadı!

Kardahian'ların üvey kardeşi dünyaca ünlü model Kendall Jenner saçlarını sarıya boyattı! Yeni imajı ile hayranlarını şoke eden Kendall Jenner hayaranlarını ikiye böldü. Anksiyete nedeni ile New York Moda Haftası'na katılmayan Jenner son haliyle şaşırttı! Son haliyle hayranları arasında 'Yakıştı-yakışmadı' tartışması çıkaran 23 yaşındaki Kendall Jenner'ın keyifsiz halleri dikkatleri üzerinde topladı. 

7 1

Siyah saçlı esmer model New York Moda Haftası'nda yeni imajıyla bombayı patlattı! Saçlarını sarıya boyatan Kendall Jenner anksiyete nedeniyle moda haftasına katılmadı. 

7 2

Yeni imajı ile podyumlarda yerini alana Kendall Jenner'ın hayranları ünlü modelin yeni haline alışamadı. Bazı hayranları saçlarındaki değişikliği büyüleyici bulurken bazı takipçileri çok sıradan ve eski Kendall'ın özelliğini kaybetti yorumlarını yaptı.

7 3

Yeni saçları ile defileye çıkan Kendall Jenner defile sonrası Brixton Academy, LOVE & YouTube'un LFW partisine katıldı. Partide her ne kadar eğleniyormuşçasına pozlar verse de Jenner'ın yorgun ve mutsuz halleri dikkatlerden kaçmadı.

7 4