Kerimcan'ın mastürbasyon videosuna hangi ünlü ne dedi dava açılıyor!

Sosyal medya fenomeni DJ Kerimcan Durmaz'a ait oldu iddia edilen cinsel organı sansürsüz mastürbasyon videosuna hangi ünlü ne dedi başları dertte!

Ünlü sosyal medya fenomeni DJ Kerimcan Durmaz'ın sansürsüz bir şekilde yayınlanan mastürbasyon videosuna ünlülerden tepki çığ gibi büyüyor! Kerimcan Durmaz'a ait olduğu iddia edilen sansürsüz bir şekilde mastürbasyon yaparken çekilen videonun yanlışlıkla sosyal medyaya atılması ünlüler dünyasını çılgına çevirdi! İlk olarak Şarkıcı Arto'nun Durmaz'a yönelik kurduğu ağır cümlelerin ardından bir çok ünlü tepki gösterdi! Ancak Kerimcan Durmaz kendisini eleştirenlere dava açacağını açıkladı. Peki Kerimcan Durmaz'ın mastürbasyon videosuna hangi ünlü ne tepki gösterdi? İşte tüm detaylar...

8 1

ARTO: 'EN REZİL FENOMENSİN'

İlk olarak şarkıcı Arto'nun ünlü sosyal medya fenomeni DJ Kerimcan Durmaz'a "Sen bu ülkeye gelmiş en rezil sözüm ona fenomensin. Seni takip edenlerde sana ünlü olma payesini verenlerde en az senin kadar rezil." demesiyle tepkisini ortaya koyan ilk ünlülerden. 

8 2

HİLAL CEBECİ: 'KÖPEĞE TECAVÜZ EDENDEN HİÇ BİR FARKI YOKTUR'

Hilal Cebeci Durmaz hakkında yayınladığı paylaşımda ise, ''İsimlerini bile sayfamda geçirmek istemediğim, internet fenomeni adı altında, ne iş yaptıkları belli olmayan, akli dengeleri bozuk sapkın insanların, otobüste kadını taciz edenden, köpeğe tecavüz edenden hiçbir farkı yoktur. Kimsenin eşcinsel olması kimseyi ilgilendirmez. Ama sapkın ve sapık olması ilgilendirir. Bunlar kim bilir kaç tane masum genci para karşılığında iğrençliklerine alet ediyorlardır haberiniz var mı. Bu sapıklarla arkadaşlık eden, onları parlatan evlerine sokan, normalleştiren her türlü insan da suçludur. Nefret ettirdiniz soğuttunuz beni işimden gücümden'' diyerek tepkisini ortaya koydu.

8 3

YEŞİM SALKIM: 'SU TESTİSİ YOLUNDA KIRILIR'

En ağır eleştirileri yapan ünlülerden biri de Yeşim Salkım oldu. Kerimcan Durmaz'ın olduğu iddia edilen sansürsüz cinsel organla mastürbasyon videosu hakkında Yeşim Salkım, "Görüntüler hakkında bir şey düşünmüyorum. Benim o insanlardan öğrenecek hiçbir şeyim yok. Tam aksine gelsinler biz usulü, adabı, terbiyeyi öğretelim. Bundan böyle bu tipleri evine sokanlar resim çektirenler bu hiç bir vasfı olmayan insanları başımıza tepemize çıkaranlar düşünsün çünkü su testisi su yolunda kırılır der eskiler olay budur destekleyenler düşünsün. 

"ÜLKENİN ÇÖKÜŞÜ BÖYLE BAŞLADI"

Ülkenin çöküşü işte böyle başladı insanın bir mesleği bir yeteneği olur dedim diye beni taşlayanlar düşünsün şimdi şarkıcı olmayana şarkıcı oyuncu olmayana oyuncu cahil cühela herkese fenomen derseniz bunu da kabul eder oturursunuz. Aynı masaya çoluk çocuk oturanlar düşünsün. Kısaca bunların hepsi kralın soytarısıdır..." 

8 4