Kylie Jenner makyaj markası için çırılçıplak poz verdi!

Dünyanın en genç milyarderi seçilen Kylie Jenner, kendi adını taşıyan kozmetik markası için çırılçıplak poz verdi.

Dünyaca ünlü model Kylie Jenner, geçtiğimiz günlerde dünyanın en genç milyarderi seçilmişti. Jenner, kendi adını taşıyan kozmetik markasına ait özel bir jetle, lüks bir tatile çıktı. Çıktığı bu tatilde 500 bin dolar harcadı. Jenner, sadece tatil yapmadı, kendi adını taşıyan kozmetik markası için poz da verdi. Çırıl çıplak soyunarak kamera karşısına geçen ünlü modelin bu pozuna binlerce beğeni ve yorum yağdı. 


6 1

Dünyanın en genç milyarderi seçilen Kylie Jenner arkadaşları,  1 yaşındaki kızı Stormi ve eşi Travis Scott'la birlikte tatile çıktı. ABD basınında yer alan haberlere göre arkadaşlarını da ağırladığı lüks tatile yaklaşık 500 bin dolar harcadı. Jenner, sadece tatil yapmadı, kendi adını taşıyan kozmetik markası için poz da verdi. Çırıl çıplak poz vererek objektiflerin karşısına geçen ünlü model bu pozuyla yürek hoplattı. 

6 2

Ünlü modelin bu fotoğrafına kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum yağdı. 

6 3

Instagram'da 140 milyon takipçisi olan Jenner'ın bu iddialı pozuna, milyonlarca yorum ve beğeni yağdı.Jenner'a tatilde, 1 yaşındaki kızı Stormi ve eşi Travis Scott da eşlik etti.6 4