Meghan Markle'ı tecrite gönderen emir yanlarına almadılar

Londra'da 1. Dünya Savaşı'nda hayatını kaybedenler anısına düzenlenen törene kraliyet kadınlarının Meghan Markle'ı tecrit eden tavırları damga vurdu.

İngiltere'nin başkenti Londra'da pazar günü  1. Dünya Savaşı'nda hayatını kaybedenler için yapılan anna törenine kraliyet ailesinde esen soğuk rüzgarlar damga vurdu. Cenotaph Savaş Anıtı'nda düzenlenen töreni kraliyet üyeleri balkondan izledi. 

6 1

Balkonun birinde Kraliçe Elizabeth, Cornwall Düşesi Camilla Parker ve Cambridge Düşesi Kate Middleton vardı. Gözler çiçeği burnunda yeni gelin Meghan Markle'ı aradı. Ancak o kraliçe ve gelinlerinin olduğu balkonda değildi. 

6 2

Meghan Markle töreni başka bir balkonda Alman Cumhurbaşkanı Frank-Walter Steinmeier'in karısı Elke Büedenbender'la birlikte izledi. İlk başlarda Meghan Markle'a  Elke Büedenbender'e eşlik edilmesi görevi verilmiş gibi görünse de kraliyet ailesini yakından tanıyanlar bunun bir ceza olduğunu biliyordu. 

6 3

Bu karar Kraliçe'nin sesli bir şekilde dile getirmese de Meghan'a yaptırım uyguladığının bir kanıtı olarak yorumlandı. Majesty dergisinin genel yayın yönetmeni Joe Little'a göre kraliçe küçük gelini 'gagalama emri' vermişti. 

6 4