Meghan Markle'ın hamilelik haberini duyan Sarah Ferguson deliye döndü işte nedeni!

Meghan Markle hamile! Mayıs'taki evlilikleri sonrası beklenen bebek haberi geldi. Ancak haber kraliyet ailesinin skandallar kraliçesi Sarah Ferguson'ı delirtti.

İngiltere Kraliyet Ailesi, Mayıs ayında evlenen Meghan Markle ve Prens Harry'nin bebek beklediklerini dün yaptıkları resmi bir açıklamayla dünyaya duyurdu. Meghan Markle'ın bir süredir hamile olduğu yönünde söylentiler ortalarda dolanıyordu ancak düne kadar resmi bir açıklama gelmemişti. Açıklamada bebeğin ve annenin sağlığının iyi olduğu ve doğumun 2019 baharında gerçekleşeceği duyuruldu. 

10 1

Meghan Markle ve Prens Harry hamilelik haberini sadece kamuoyundan değil kraliyet ailesinden de saklamış. Büyük haberi vermek için ise Prenses Eugenie'nin düğünün olduğu cuma gününü seçmişler. 

10 2

Kraliyet düğününden sonra başta Kraliçe Elizabeth olmak üzere tüm aile fertlerine bir bebeklerinin olacaklarını açıklamışlar. Kraliyet ailesinde bu habere bir kişi hariç herkes sevindi. 

10 3
Meghan Markle'ın hamile olduğunu duyan Prenses Eugenie'nin annesi York Düşesi Sarah Ferguson deliye döndü. İngiliz basınına yansıyan dedikodulara göre, Meghan Markle ve Prens Harry'nin hamilelik haberini kızı Eugenie'nin düğünün gölgelemek için kasıtlı olarak düğün günü verdiklerini söylediği konuşuluyor. Kraliyet ailesinin 'en istenmeyen kişisi' olarak anılan Sarah Ferguson'ın attığı tweetler de dedikoduları doğrular nitelikteydi. 
10 4