Meksikalı hava durumu sunucusu Yanet Garcia Instagram'ında çıplak fotoğraflar yayınlandı

Dünyanın en ateşli hava durumu sunucusu olarak tanınan Meksikalı sunucu Yanet Garcia'nın sosyal medya hesabında çırılçıplak fotoğraflar şoke etti!

Dünyanın en ateşli hava durumu sunucusu olarak tanından 28 yaşındaki Yanet Garcia'nın Instagram hesabı hacklendi! Ateşli sunucu Yanet Garcia'nın sosyal medya hesabını ele geçiren bilgisayar korsanları güzel sunucunun sayfasında başkasına ait çırılçıplak fotoğraflar paylaşıldı! Garcia'nın Instagram hesabında başkalarına ait çıplak fotoğrafları ortadan kaldırmak için kolları sıvadı!

8 1

Sosyal medya hesabında yaklaşık 12 milyona yakın takipçisi olan Yanet Garcia'nın profilinde kendisine ait olmayan çırıl çıplak fotoğraflar paylaşıldı. Sosyal medya hesabını ele geçiren bilgisayar korsanlarının yaptığı paylaşımlar karşısında şoke olan 28 yaşındaki Yanet Garcia şoke oldu!

8 2

Bilgisayar korsanları tarafından yaklaşık 12 milyon takipçisi olan ateşli sunucu Yanet Garcia profilinde paylaşılan çıplak kasın fotoğraflarından kurtulmak için kolları sıvadı!

8 3

Meksikalı sunucunun profilini hackleyen bilgisayar korsanları başkalarına ait çırılçıplak fotoğraflar paylaşıp altına, ''Hikayeme tıklayın, hikayedeki linke tıklayın, en az bir adet ücretsiz uygulama yükleyin ve 47 dakikalık cinsel ilişki kasetimi görüntüleyin" notunu ekledi.

8 4