Melike Taner kimdir Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı iddia ediliyor Domik'te!

Bir süre önce 19 yaşındaki Itır Esen ile aşk yaşadığı iddia edilen Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisi Melike Taner olduğu iddia ediliyor! Melike Taner kimdir?

Magazin gündeminde en çok konuşulan ilişkileri arasında Acun Ilıcalı yer alıyor. Bir süredir Acun Ilıcalı'nın adının 19 yaşındaki Itır Esen ile anılmaya başlanmıştı. Ancak çıkan aşk dedikodularına rağmen herhangi bir açıklama yapmayan Acun Ilıcalı'nın adı Melike Taner ile anılmaya başlandı. Geçtiğimiz Kasım ayında Şeyma Subaşı ile evliliklerini sonlandıran Acun Ilıcalı, 2015 güzellik yarışmasına katılan Melike Taner ile anılıyor.

6 1

ITIR ESEN İLE AŞK YAŞADIĞI İDDİA EDİLMİŞTİ

Şeyma Subaşı ile evliliklerini bitirdikten sonra adı 19 yaşındaki 2017 güzeli Itır Esen'le aşk yaşadığı iddiaları ortaya çıkmıştır. Ancak aşk dedikoduları hakkında herhangi bir açıklamada bulunmayan Acun Ilıcalı'nın yeni gözdesi Melike Taner olduğu iddia ediliyor.

6 2

2015 GÜZELLİK YARIŞMASINA KATILAN MELİKE TANER ÇIKTI!

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı geçtiğimiz Kasım ayında anlaşmalı olarak evliliklerini noktalamışlardı. Boşanma sonrası 4 ay geçmesine rağmen magazin dünyasında özel hayatı en çok merak edilen ünlülerden biri de yine Acun Ilıcalı oldu. Adının boşanma sonrası Itır Esen ile anılmasına rağmen Ilıcalı'nın 2015 güzellik yarışmasına katılan Melike Taner ile anılıyor.

6 3

FOTOĞRAF PAYLAŞTI!

Sosyal medya hesabından Dominik'te olduğuna dair paylaşım yapan Melike Taner iddiaları doğrulama yönünde paylaşım yaptı. 

6 4