Mert Fırat İdil Fırat kına gecesi görüntüleri tahtın üstünde geldi!

Mert Fırat İdil Fırat kına gecesi görüntüleri ortaya çıktı! Fırat çifti jet hızıyla nikah masasına adım adım koşuyor! İşte bir anda olan kına gecesi görüntüleri

Jet hızı ilişki kararları ve ani alınana evlilik ile hayranlarını ve magazin gündemini şaşırtan başarılı oyuncu Mert Fırat ve sosyetik güzel İdil Fırat geçtiğimiz akşam kına gecesi yaptı. Bir anda sosyal medyada ünlü çiftin fotoğraflarının paylaşılmasıyla gündemde bomba yaratan çift dillere destan kına gecesi yaptı.

14 1

Başarılı oyuncu Mert Fırat müstakbel eşi İdil Fırat ile kına gecesi organizasyonunu Sait Halim Paşa Yalısı'nda yaptı. Geceye ünlü çiftin yakın arkadaşları akın etti. Sosyetik güzel İdil Fırat kına gecesi için açık renkli ince detay işlemeli şık bir elbise tercih etti! 

14 2

GELENEKLER UYGULANDI!

Mert Fırat ile 8 Eylül'de evlenecek olan İdil Fırat, dün akşam Sait Halim Paşa Yalısı'nda kına yaptı. İdil Fırat, salona 4 kişinin taşıdığı taht şeklindeki 'tefour' üzerinde girdi.

14 3

ÇILGINLAR GİBİ EĞLENDİLER!

Fırat çiftinin aile ve yakın dostlarının katıldığı eğlenceli gecenin ilerleyen saatlerinde damat tarafı geline sürpriz yaparak geceye katıldı. Gece boyu karşılıklı dans eden çifte bu heyecanlı günlerinde sevdikleri de eşlik etti. İdil Fırat'ın Tuvanam imzalı elbisesi misafirlerden büyük beğeni topladı.

14 4