Miley Cyrus Mothers Daughter klibinde genital bölgesine dikenli demir taktığı sahne olay!

Cesur pozları ve sahne kostümleriyle sık sık adından bahsettiren Miley Cyrus Mother Daughter şarkısının klibinde genital bölgesine dikenli demir taktırdı!

Dünyaca ünlü şarkıcı Miley Cyrus cesur pozları ve sahne kıyafetleriyle sık sık adından bahsettiriyor. Cesur kıyafetleriyle sık sık gündeme gelen Miley Cyrus yeni çıkan Mothers Daughter şarkısının klibi için genital bölgesine taktırdığı dikenli tel taktırdı. Yeni şarkısının klibinde Miley Cyrus'un annesi Tish Cyrus'da oynadı. Cyrus yeni klibinin bir kaç sahnesi için genital bölgesine dikenli tel taktırması hayranlarının dikkatinden kaçmadı!

5 1

Son olarak hayranları tarafından zorla elle taciz edilmesiyle gündeme gelen Miley Cyrus, yeni klibi için yine cesur sahnelere imza attı! Şarkılarının kliplerinde ve verdiği konserlerde giydiği yarı çıplak kostümleriyle sık sık adından bahsettiren Miley Cyrus yeni klibi Mothers Daughter'de de gündem oldu.

5 2

Sosyal medya da da sık sık yarı çıplak verdiği pozlarını paylaşan Miley Cyrus, Avustralyalı oyuncu Liam Hemsworth ile sade bir törenle aile arasında evlenmişti. 2012 yılında yüzük takarak nişanlanan çiftin arasın bir yıl kadar sonra bozulmuş ve ilişkilerini sonlandırma kararı almışlardı.

5 3

Ayrı Yapamadılar!

2 yıl kadar ayrı kalan Avustralyalı oyuncu Liam Hemsworth ve ABD'li yıldız Miley Cyrus 2015 yılında yeniden ilişkilerine bir şans tanıyarak nişanlanmışlardı.

5 4