Mucize Doktor'un Selvi Hemşiresi Bihter Dinçel'den jartiyer pozu olay!

Mucize Doktor adlı dizide Ali'ye sahip çıkan Selvi Hemşireden olay yaratan jartiyerli fotoğraf olay oldu!

Ekranların sevilen dizisi Mucize Doktor dizisinde Ali doktora sahip çıkan Selvi Hemşire karakterine hayat veren Bihter Dinçel'in jartiyerli fotoğrafı yürek hoplattı! Sosyal medyayı aktif kullanan oyunculardan biri olan başarılı oyuncu Bihter Dinçel sosyal medya hesabında yaptığı cesur paylaşımıyla takipçilerini şaşırttı! Henüz bir kaç bölüm yayınlanmasına rağmen ekranların rekortmen dizisi olan Mucize Doktor dizisinde Selvi Hemşire rolünü canlandıran Bihter Dinçel kimdir? Bihter Dinçel hangi dizilerde oynadı? Bihter Dinçel evli mi? İşte başarılı oyuncu Bihter Dinçel hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar Elmaelma.com'da!

6 1

Ekranların yeni rekortmen dizisi olan 'Mucize Doktor' dizisinde Ali doktora sahip çıkan Selvi Hemşire karakerini canlandıran Bihter Dinçel geçtiğimiz gün katıldığı bir davette çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaştı. 37 yaşındaki başarılı oyuncu sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alıyor. 

6 2

Sosyal medya hesabında paylaştığı cesur fotoğrafla takipçilerini şaşırtan oyuncu Bihter Dinçel dizide yıllardır çalışan hastanede görevli olan ve asistan cerrahların koruyucu ablası rolünde yer alıyor.

6 3

Bihter Dinçel Kimdir Çocuğu Var Mı?


Düyarbakır'da dünyaya gelen başarılı oyuncu Bihter Dinçel 12 Mart 1982 doğumlu. Eğitim hayatını Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü mezun olmasına rağmen hayali oyunculuğu olan Dinçel, İzöir Devlet Tiyatrosu'nda 5 yıl kadar görev aldı.

6 4