Muhteşem Yüzyıl'ın Şeker Ağa'sı Yüksel Ünal'ın son hali görenleri şoke etti! 65 kilo verdi!

2010'lu yıllara damgasını vurmuş Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şeker Ağa rolündeki Yüksel Ünal değişimiyle şoke etti. Sanatçı 65 kilo vererek bambaşka biri oldu.

Ekranların bir zamanlar reyting rekorları kıran dizisi Muhteşem Yüzyıl'da Şeker Ağa karakterine can veren Yüksel Ünal verdiği kilolarla herkesi şaşkına çevirdi. Başarılı tiyatro oyuncusu 65 kilo vererek bambaşka biri haline geldi.

8 1

Fazla kilolarından dolayı rol aldığı dizilerde 'şişman' karakterleri canlandıran, Muhteşem Yüzyıl'da Şeker Ağa, Çoban Yıldızı'nda Cabbar, Elimi Bırakma'da da Ferhat olarak seyircinin karşısına çıkan sinema ve dizi oyuncusu Yüksel Ünal, doğum günü olan 5 Temmuz'da hayatında yeni bir dönem başlattı. 

8 2

173 kiloya kadar çıkan Ünal, doğum gününde kilo vermeye karar verdi. Diyet yerine yeme alışkanlığını değiştiren Ünal, taze sebze ve meyveyle beslenmeye başladı. Her gün bisiklete binip, 40 kilometre yol kat etti. 

8 3

5 Ayda 108 kiloya inmeyi başardı

Diyet yerine yeme alışkanlığını değiştiren Ünal, taze sebze ve meyveyle beslenmeye başladı. Her gün bisiklete binip, 40 kilometre yol kat etti. Böylelikle, 5 ayda 108 kiloya kadar indi.

8 4