Mustafa Ceceli'nin eşi Selin İmer estetiksiz hali şuanki haliyle resmen fark yaratmış!

Mustafa Ceceli ile sürpriz aşk iddialarının ortaya çıkan ve Selin İmer'le bir anda aldıkları evlilik kararı ile gündemde çok konuşulmuştu.

Günümüzde sıklıkla tercih edilen güzellik yöntemlerinde biri olan estetik ve dolgudur. Estetik ve dolgu bir çok ünlünün vazgeçilmezi olmuş durumda! Eski halleriyle dağlar kadar fark yaratan veya güzelliğine ufak dokunuşlar yaparak destekleyen dolgu ve estetik tercihleride kendi içerisinde ünlüler tarafından ayrılıyor. Eski halinden eser kalmayan bu fotoğraftaki kişi bir dönem Mustafa Ceceli ile yaşadığı aşkla gündemde en çok konuşulan ünlülerden biri olan Selin İmer!

6 1

Bir dönem eşi Sinem Gedik'ten apar topar boşandıktan kısa bir süre sonra Selin İmer'le aşk yaşadıkları ortaya çıkmıştı. O dönemlerde ortaya atılan çeşitli iddialardan biri olan Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik ile evliyle Selin İmer'le aldattığı iddialarıyla gündemde en çok konuşulan isim olmuştu Selin İmer! 

6 2

Kısa sürede ortaya çıkan aşk iddialarının ardından evlilik kararı alan Mustafa Ceceli ve Selin İmer, gündemde en çok tartışma konusu olan ünlüler arasında yer alıyor.

6 3

Fotoğraftaki genç kız Mustafa Ceceli'nin sosyetik eşi Selin İmer ile son hali arasındaki farkı gözler önüne seriyor. Fotoğraftaki eski haliyle son hali arasında sadece göz renginin aynı olmasının dışında yüz hatlarının tam anlamıyla değiştiğini görüyoruz.

6 4