Pelin Çift kimdir Kabe için tesettüre giren sunucu takipçilerini mest etti!

TRT'de Gündem Ötesi programını sunan Pelin Çift yeni yıla Mekke'de girdi. Tesettürlü fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sundu.

TRT'de ekranlara gelen gündem ötesi programının güzel sunucusu, programında sık sık  İslam tarihi hakkında konulara yer veriyor. Pelin Çift program için yılbaşına kutsal topraklarda girdi. Instagram hesabından Mekke'de Mescid-i Haram da çekilen fotoğraflarını paylaşan Çift, yüz binlerce beğeni aldı. Çift paylaşımına, "Haklarında çok konuştuk. Yüzlerce fotoğraf gördüm, video izledim ama gerçeğini görmek bambaşkaymış. Kabe ve Mescid-i Nebevi... Programda hepsini anlatacağız. Sözümüzü tuttuk @erkanaydinwittour ile.. O videoyu da paylaşacağım. Ve harika insanlarla tanıştım. 2019'a güzel bir başlangıç yaptım." notunu ekledi.

7 1

YENİ YILA KUTSAL TOPRAKLARDA GİRDİ

TRT'de Gündem Ötesi programını sunan ve programında sık sık İslam tarihi hakkında konulara yer veren Pelin Çift, yeni yıla Mekke'de girdi.

7 2

YÜZ BİNLERCE BEĞENİ ALDI

Pelin Çift yılbaşına kutsal topraklarda girdi. Instagram hesabından Mekke'de Mescid-i Haram da çekilen fotoğraflarını paylaşan Çift, yüz binlerce beğeni aldı. 

7 3

''GERÇEĞİNİ GÖRMEK BAMBAŞKAYMIŞ''

Çift paylaşımına, "Haklarında çok konuştuk. Yüzlerce fotoğraf gördüm, video izledim ama gerçeğini görmek bambaşkaymış. Kabe ve Mescid-i Nebevi... Programda hepsini anlatacağız.

7 4