Pınar Altuğ'un ilk eşi Umut Elçioğlu kimdir neden ayrıldılar ihanet doğru mu?

Pınar Altuğ'un ilk eşi Umut Elçioğlu kimdir? Pınar Altuğ'un bir döneme damga vuran 3 yıla yakın evli kaldığı ilk eşi Umut Elçioğlu ile neden ayrıldı?

Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlar ve takipçilerine verdiği yanıtlarla gündem olan başarılı oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ'un ilk evliliğini merak edenler ve bilmeyenler için yeniden bir araya getirdik! Şuan Yağmur Atacan ile evli olan Pınar Altuğ'un aslında ilk evliliği değil. Bir döneme damga vuran Pınar Altuğ ve Umut Elçioğlu aşkı 4 yıl sevgililik döneminden sonra beraberinde getirdiği 3 yıl evlilikle tüm magazin dünyasının parmakla gösterilen ilişkisini yaşamıştı. Peki 2000 yılında Umut Elçioğlu ile evlenen Pınar Altuğ ne zaman boşandı? Geçmişte aşklarıyla damga vuran Pınar Altuğun ilk eşi Umut Elçioğlu kimdir, kaç yaşında? Pınar Altuğ ilk eşi Umut Elçioğlu hakkında tüm merak ettikleriniz...

13 1

1994 yılında Türkiye Güzeli seçilen Pınar Altuğ şöhret basamaklarını tek tek tırmanmaya başladı. Ancak sadece mesleki hayatında değil aynı zamanda aşk hayatında da dönüm noktası yaşayan Pınar Altuğ, Umut Elçioğlu ile arkadaş ortamında tanıştı. Evlilik öncesi 1994 yılında başlayan ilişki 4 yıl sonra beklenen evlilik kararı ile yerini resmiyete bıraktı. 

13 2

2000 yılının Ağustos ayında o dönem tekstilci Umut Elçioğlu ile evlenen Pınar Altuğ 3 yıla yakın evlilik hayatının ardından 2003 yılında sürpriz bir boşanma ile magazin gündemine oturdu.

13 3

2002 yılında oyunculuk hayatının dönüm noktasına giren Pınar Altuğ 'Çocuklar Duymasın' adlı dizi ile Türkiye'de ses getiren dizi ile adını duyurmayı başardı. Hayatının dönüm noktası olan 2002 yılında şöhret basamaklarını tek tek çıkan Pınar Altuğ, Türkiye için hem başarılı hem de evliliğinde çok mutlu bir model oyuncu olarak parmakla gösteriliyordu...

13 4