Prenses Diana, fotoğraflarda neden hep üzgün olduğunu yıllar önce itiraf etmiş

Prenses Diana, fotoğraflarda neden hep üzgün ve boynu bükük olduğunu yıllar önce verdiği bir röportajda itiraf etmiş.

Prenses Diana deyince hepimizin aklına boynu bükük, çoğu kez de hüzünlü fotoğrafları gelir. Özellikle kraliyet ailesine ilk girdiği yıllarda çekilen hemen her fotoğrafında bu detayı görmek mümkün. 

6 1

Peki Prenses Diana neden tüm fotoğraflarda böyle? Kraliyet yazarlarından Andrew Morton yıllar önce Prenses Diana ile yaptığı röportajın detaylarını kitabında yazdı. Prenses Diana yıllar önce neden sürekli boynunun bükük, başının aşağıda olduğunu samimi bir itirafla anlatmış. 

6 2

"Diana: Gerçek Hikayesi - Kendi Sözlerinde" adlı kitapta yer alan bilgilere göre Prenses Diana'nın bu görüntüsünün nedeninin 'korku' olduğunu itiraf etmiş. Diana, "Dikkatleri üzerime çektiğim ilk zamanlarda her zaman başımı indirirdim. Somurtkan görünüyordum. Asla suratsız biri değildim. Ben sadece küçük zihnimde çok korktum. Aldığım ilgiden çok korktum" diyor. 

6 3

Normal yaşamdan kraliyet yaşamına geçişin “çok fazla” olduğunu da söyleyen Diana, " Bir gün hiç kimseydim. Sonra Galler Prensesi oldum, anne oldum, kraliyet üyesi oldum, medya oyuncağı oldum. Adına ne derseniz deyin bu zordu" diye konuşmuş. 

6 4