Prenses Diana'nın astroloğu Debbie Frank Meghan Markle ile Harry'nin evleneceğini 1990'da söylemiş

Prenses Diana'nın hem arkadaşı hem de astrologu Debbie Frank'tan şaşırtan Meghan Markle kehaneti. Frank 1990 yılında Diana'ya Meghan'la ilgili bakın ne anlatmış

Debbie Frank 1989'dan Diana'nın yaşamını yitirdiği 1997 yılına kadar hem arkadaşı hem de astroloğuydu. 1990 yılında Prenses Diana, Debbie Frank'tan hem kraliyet ailesinin geleceği ile ilgili hem de oğullarının astrolojik tablolarıyla ilgili okuma yapmasını istedi. 
9 1

Masal romantizm dünyayı büyüledi ve görünüşe göre Prens Harry ve Meghan Markle arasındaki birlik her zaman yıldızlarda yazılmıştı. 

9 2

Prenses Diana'nın astrologu Debbie Frank, geç kraliyetin oğullarının 1990'da astrolojik tablolarını okumasını istediğinden sadece altı yaşındayken Harry'nin geleceğinde ABD ile olan bağlantısını nasıl gördüğünü açıkladı.

9 3

1989'da bir restoranda prensesle bir araya gelen ve 1997'de ölümüne kadar arkadaş kaldıklarını söyleyen Debbie, Royal Central'a annesinin Harry'nin tipik aristokrat kraliyet gelinlerinden ziyade istediği kişiyle evlenmesini görmekten çok mutlu olacağını söyledi. 

9 4