Rafet El Roman'ın büyük kızı Su El Roman'ın son hali güzelliği hayran bıraktı!

Yeni bir sosyal medya fenomeni doğuyor ünlü şarkıcı Rafet El Roman'ın 21 yaşındaki büyük kızı Su El Roman'ın Instagram fotoğrafları hayran bıraktı!

51 yaşındaki ünlü şarkısı besteci ve söz yazarı Rafet El Roman'ın 21 yaşındaki büyük kızı Su El Roman'ın son halini gören büyüleniyor. Henüz 21 yaşında olmasına rağmen Instagram'daki fotoğraflarını gören ''Yeni bir sosyal medya fenomeni doğuyor'' dedirtti! Rafet El Roman'ın eski eşi Tuğba Altıntop ile evliliğinden olan büyük kızı Su El Roman güzelliği ile tüm dikkatleri üzerinde topluyor. Son olarak liseden mezun olan üniversite başlayan Su El Roman sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla her geçen gün takipçi sayısını arttırmaya devam ediyor. 

11 1

Ünlü şarkıcı Rafet El Roman'ın üç çocuğundan biri olan Su El Roman şimdilerde 21 yaşında genç bir kız! Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla sık sık adından söz ettiren Su ve kız kardeşi, genç yaşta dudaklarını ve burnuna yaptırmasıyla bir dönem eleştirilerin hedefi olsa da hiç kimseye aldırış etmeden paylaşımlara devam ediyor.

11 2

Rafet El Roman'ın 21 yaşındaki Tuğba Altıntop ile evliliğinden olan büyük kızı Su El Roman kimdir? Su El Roman'ın sevgilisi var mı? İşte Rafet El Roman'ın büyük kızı hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar.

11 3

Güzelliği ve birbirinden cesur fotoğraf paylaşımlarıyla dikkat çeken Su El Roman'ın sosyal medyada yaklaşık 28 bine yakın takipçisi bulunuyor. 

11 4