Selin Ciğerci yaşı kaç mayolu fotoğrafları sosyal medyayı salladı!

Ekim ayında nişanlısı Gökhan Çıra ile dünyaevine girmeye hazırlanan Selin Ciğerci'nin mayolu fotoğrafları sosyal medyada gündem konusu oldu!

Sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Selin Ciğerci, yeni şarkısı 'Hikaye''nin klibini geçtiğimiz günlerde yayınlamıştı. Klip yayınlanır yayınlanmaz beğeni rekoru kırmıştı. Başarılarıyla adından söz ettiren Selin Ciğerci, bu kez de verdiği mayolu fotoğraflarla adından söz ettirmeyi başardı. Ciğerci, Instagram hesabından paylaştığı mayolu fotoğraflarla takipçilerini şaşırttı. 

5 1

MAYOLU POZLARINI PAYLAŞTI

Ciğerci mayolu pozlarını, "Kylie Jenner veya Khloe Kardashian sandınız biliyorum ama benim, panik yapmayın" notuyla yayınladı. Ciğerci'nin fotoğrafları kısa sürede binlerce yorum ve beğeni aldı.

5 2

SELİN CİĞERCİ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA? 

Cinsiyet değiştirme ameliyatıyla kadın olan Selin Ciğerci’nin eski adı Okan’dı. DJ’lik yaparak hayatını sürdüren Selin Ciğerci’nin babası ünlü bir hazır giyim firmasının sahibidir. Verdiği bir röportajda cinsiyet değiştirmek istediğini ve babasının ailesinin bunu istemediğini belirten Selin Ciğerci ameliyat parasını annesinden aldığı harçlıklar ile gerçekleştirdiğini belirtmişti. Son dönemin fenomen isimlerinden Selin Ciğerci, bir dönem Asuman Krause tarafından sunulan yarışma programı Wipeout’a katıldı. Kendisi ve ailesi hakkında çok detaylı bilgiler vermek istemeyen Selin Ciğerci bugüne kadar milletvekili, ünlü futbolcu ve iş adamlarıyla sevgili olduğunu söylemiş ancak isim vermemişti. Demet Akalın ile yakın arkadaş olan Selin Ciğerci, uzun bir süredir futbolcu Gökhan Çıra ile aşk yaşıyor. Sosyal medya paylaşımları ve yorumlarıyla sık sık adından söz ettiren Selin Ciğerci, 2018 haziran ayında 'Beş Karat' isimli bir şarkı çıkardı. Selin Ciğerci'ye ilk şarkısında Ebru Polat eşlik etti.

5 3


5 4