Serenay Sarıkaya'nın yaşam koçluğu yapan annesi Ümran Seyhan hakkında bilinmeyenler!

Şimdilerde Türkiye'nin gözünün üstünde olduğu isim Serenay Sarıkaya'nın yaşam koçluğu yapan annesi Ümran Seyhan hakkında bilinmeyenler!

Türkiye'nin gözünün üstünde olduğu güzel oyuncu Serenay Sarıkaya kadar güzel oyuncunun annesi Ümran Seyhdan'da bir hayli merak edilen listenin başında yer alıyor. Serenay Sarıkaya'nın annesi fit görüntüsü ile kime çektiğini tahmin etmek çok fazla zor olmuyor. Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan'ın mesleği yaşam koçluğu olmakla beraber 1.85 boyunda. Kızından uzun olan Ümran Seyhan'ın hayatına dair merak edilen her şeyi elmaelma.com'da bulabilirsiniz. İşte Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan hakkında bilmedikleriniz!

9 1

Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan Serenay Sarıkaya henüz 6 yaşındayken Serenay'ın babası Mustafa Sarıkaya'dan boşanarak hayatını Antalya'da devam ettirir. O dönemlerde Antalya'da sık sık ev değiştiren Ümran Seyhan ve kızı Serenay Sarıkaya kızının gerek eğitim gerek sosyal hayatında her zaman en büyük destekleyicisi olmuş.

9 2

Evin hem annesi hem de babası olan Ümran Seyhan çok okuyan ve de kendini geliştirerek kızı Serenay Sarıkaya'nın da kendini geliştirmesi için uzun yıllar elinden geleni yapmıştır. 

9 3

Bir dönem Serenay Sarıkaya'nın kısa kalmasından korkarak şimdilerde Türkiye'nin konuştuğu isim olan kızı Serenay Sarıkaya'yı spora yazdırarak sporun hayatının her alanında olmasını sağlar.

9 4