Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı boşanıyor mu Çağatay Ulusoy'un dövmesini...

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı boşanıyor mu? Magazin gündemine bomba gibi düşen boşanma iddialarının ardı arkası kesilmiyor Çağatay Ulusoy'un dövmesini paylaştı!

Magazin gündemini birbirine katan Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı boşanma iddiası kasıp kavuruyor! Ayrılığın ardı arkası kesilmeyen nedenlerden biri Çağatay Uluspy gösteriliyor. Çağatay Ulusoy ile Acun Ilıcalı'yı aldattığı iddia edilen Şeyma Subaşı sessizliğini sürdürmeye devam ediyor!

9 1

Geçtiğimiz yıl Fransa'nın Marsilya kentinde evlenen Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı anlaşmalı olarak boşanacakları iddia ediliyor. Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı hakkında sosyal medyada paylaşımda bulunan eski gelin adayı Sinem Umaş ikilinin ihanet üzerine boşanacakları iddia edildi. 

9 2

ŞEYMA SUBAŞI ÇAĞATAY ULUSOY'UN EVİNE GİTTİ!

Sinem Umaş, sosyal medya hesabından attığı tweetle herkesi şaşırttı. Umaş, açıklamalarında şunları söyledi: "Şeyma subaşı aylar önce Çağatay Ulusoy'la bir mekanda eğlenip sonra evine gitmişler ve kameralara yakalanmışlardı Acun bu haberi asla yayınlatmadı ben de şaşırmıştım oha neden boşamıyor diye."

9 3

"ACUN, DEFNE SAMYELİ'NİN KIZINA EV ALDI"

Magazin gündemi sarsacak açıklamalar yapan Sinem Umaş, "Acun da bu sırada Defne Samyeli'nin kızına Londra'da ev almış." dedi.

9 4