Şeyma Subaşı boşanma sonrası röportajı 'kendimi dinginleştirmeye çalışıyorum'

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra ilk kez konuştu! Boşanma sonrası yaptığı bir röportajda 'Kendimi dinginleştirmeye çalışıyorum' dedi!

Acun Ilıcalı ile yaklaşık 1 yıl süren evliliklerini yakın zamanda boşanma kararı alan ünlü çift bir süre sessizliğini korumuştu. Ancak geçtiğimiz günlerde L’officiel dergisi Aralık sayısı için verdiği bir röportajda Şeyma Subaşı boşanma sonrası çarpıcı açıklamalarda bulundu!

9 1

Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra hayatında yeni bir sayfa açan Subaşı şunları söyledi: Herkesin hayatında inişlerin ve çıkışların olduğu dönemler olmuştur. Benim bu dönemlerde kendime sürekli hatırlattığım ve telkin ettiğim şey şu olmuştur; 

9 2

Her şeyin başı sağlık. Eğer sağlıklıysak üstesinden gelemeyeceğimiz şey yok. İlerisi için de aynı şeyi söylüyorum.'' diyen Şeyma Subaşı şu şekilde devam etti...

9 3

Ailem, çocuğum ve kendim sağlıklı olduğumuz sürece her şey yoluna girecektir. Bu herkes için geçerli; iş hayatında olsun, aşk hayatında olsun herkesin kötü dönemleri olabilir ama önemli olan bu dönemlerde etrafımıza bakıp, nefes aldığımızı hissedip yalnızca bunun için bile şükredebilmektir.

9 4