Şeyma Subaşı Guido Senia ile evleniyor mu? Parmağındaki alyans dikkatlerden kaçmadı!

26 Kasım 2018 yılında Acun Ilıcalı ile boşanan Şeyma Subaşı İtalyan sevgilisi Guido Senia ile evleneceği iddia edildi videoda parmağındaki alyans olay oldu!

Acun Ilıcalı ile 26 Kasım 2018 yılında boşandıktan bir süre sonra İtalyan DJ Guido Senia ile yeni bir aşka yelken açmasıyla uzun süre gündemden düşmemişti. Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı hız kesmeden İtalyan sevgilisi Guido Senia ile ilişkisine devam ederken geçtiğimiz gün katıldığı bir YouTube kanalında parmağındaki alyans dikkat çekti. Parmağındaki alyans ile ''Şeyma Subaşı Guido Senia ile evleniyor mu?'' sorularını getirdi. Yaşamının büyük bir çoğunluğunu yurtdışında geçiren 29 yaşındaki Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde kendi adına bir YouTube kanalı açarak hayranlarıyla hayatına dair pek çok şeyleri çekeceğinin müjdesinide vermişti. 

11 1

29 yaşındaki Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde yakın arkadaşının bir YouTube kanalına katılmasıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Parmağındaki alyans ile ''Şeyma Subaşı Guido ile evleniyor mu?'' sorularını getirdi. 

11 2

TV8 kanalının sahibi ünlü sunucu Acun Ilıcalı ile 18 Eylül 2017 yılında yurt dışında evlenen Şeyma Subaşı'nın mutluluğu sadece 1 yıl sürmüştü.

11 3

Anlaşmalı olarak tek celsede 26 Kasım 2018 yılında Ilıcalı'dan boşanan Şeyma Subaşı boşandıktan bir süre sonra Guido Senia ile yeni bir aşka yelken açtı. 

11 4