Şeyma Subaşı kafe açılışı Nusret ve yakın dostlarına ilk sunumu yaptı!

Şeyma Subaşı kafe açılışını ne zaman yapacak! Bebek'te kafe açmaya kolları sıvayan Subaşı açılış öncesi yakın dostlarına sunum yaptı.

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı'nın eşi Şeyma Subaşı Ilıcalı, aylar öncesinden Bebek'te bulunan bir mekanın işletmeciliği için kolları sıvamıştı. Şeyma Subaşı'nın işletmeciliğini yapacağı kafenin ne zaman açılacağı aylardır merak konusu haline gelmişti.  
7 1

Şeyma Subaşı Bebek'te açacağı Healthyish adlı kafesinin açılışı için geri sayıma başlamıştı. Kafenin ne zaman açılacağı merak konusuyken geçtiğimiz gün Subaşı açılış öncesi yakın arkadaşlarına sunum için küçük bir organizasyon düzenledi.

7 2

Geçtiğimiz gün yapılan sunuma Nusret Gökçe, Lal Denizli ve Oğulcan Engin de katıldı. Yemek sonrası Şeyma Subaşı ile soruları yanıtlayan Acun Ilıcalı, eşini esprili bir şekilde tebrik etti. 

7 3

'EN SON NUSRET İÇERİDE TABAĞI KAZIYORDU'

“Eşimin yeri diye söylemiyorum ama yemekler gerçekten çok güzeldi. Şeyma dünyayı çok gezdi ve gezdiği sürece bütün restoranlara gitti ve yemeklerin tadına baktı. Biz onlara hiçbir zaman masraf gözüyle bakmadık, yatırım gözüyle baktık. Ayrıca bir tek ben değilim beğenen, düşün en son Nusret içeride tabağı kazıyordu” dedi.

7 4