Şeyma Subaşı kırmızı mini elbisesiyle sosyal medyayı salladı!

Son günlerde videolarındaki açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı bu defa mini eteğiyle adından söz ettirdi. Subaşı'nın elbisesine beğeni yağdı.

Son günlerde YouTube kanalında yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı bu kez mini kırmızı elbisesiyle sosyal medyayı salladı. Bir süre önce YouTube kanalı açarak günlük hayatını hayranlarıyla paylaşan Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Subaşı bu sefer yakın zamanda yükleyeceği videosunun haberini vermek için kırmızı parlak elbisesiyle verdiği pozları paylaştı.

5 1

Sosyal medya hesabı Instagramı aktif olarak kullanan Şeyma Subaşı  "Noel ruhu sezonu" diyerek eklediği fotoğrafında yakın zamanda YouTube kanalına yeni bir video yükleyeceğini takipçileriyle paylaştı. Subaşı bu haberi verirken de kırmızı göğüs dekolteli mini elbisesiyle verdiği pozları takipçilerinin beğenisine sundu. Şeyma'nın selfie yaptığı karedeki derin göğüs dekoltesi ve minisi takipçilerinden tam not aldı.

5 2

Subaşı'nın yeni yıla özel kırmızı mini elbiseli cesur pozu dakikalar içinde binlerce beğeni ve yorum aldı. Cesur pozlarıyla göz doldurdu.

5 3

"Evli bir adamdan hamile kaldım" sözleriyle tepkilerin odağı olmuştu

Geçtiğimiz günlerde YouTube kanalından yayınladığı videosunda takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Şeyma Subaşı, Melisa'ya hamile olduğu dönemlerde neler yaşadığını anlattı. Subaşı "Evli bir adamdan hamile kaldığım için, çok ünlü bir insandan dolayı olduğu için ve ben de öyle olmaya başladığım için tabii ki de merak edilen kadın, kız haline geldim. Ben de ünlü olmaya başladım." sözleriyle başladığı açıklamasında "Ünlüler dünyasına girdim" derken gülmesi takipçilerini kızdırmıştı. 

5 4