Şeyma Subaşı 'Sadece Şeyma' kitabının ilk imza gününden duygulandıran mesaj!

Sadece Şeyma adlı kendi hayatını anlatan kitabını çıkaran Şeyma Subaşı ilk imza gününde çekilen fotoğrafları paylaşıp duygulandıran not ekledi!

Günlerdir bir çok gazeteci, şarkıcı ve magazinciler tarafından eleştiri yağmuruna tutulan 'Sadece Şeyma' adlı kitabın ilk imza günü düzenlendi. Bir yıl önce Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra bir süre sonra kitap çıkaracağını duyurmasıyla attığı her adım olay olmuştu. Yaklaşık bir ay kadar önce Sadece Şeyma adlı kitabını çıkaran 29 yaşındaki Şeyma Subaşı ilk imza gününde kitap imzalarken ve hayranları ile fotoğraf çektirdiği anları Instagram hesabından paylaştı. İlk imza gününde çekilen fotoğrafları sosyal medyada paylaşan Subaşı duygusal notla paylaştı. 

10 1

Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra gerek özel hayatı gerek sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla sık sık gündeme gelen Şeyma Subaşı'nın bir süre önce çıkardığı 'Sadece Şeyma' adlı kitabın ilk imza günü geçtiğimiz gün yapıldı.

10 2

 İmza gününde kitabını imzalattırmak ve fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarının kitabını imzalayıp fotoğraf çektiren Subaşı bir ilki yaşadı!

10 3

Şeyma Subaşı'nın 'Sadece Şeyma' adlı kitabını hayranları kitabı imzalatmak için adeta kuyruğa girdi. Bir alışveriş merkezinde kitabına imza günü düzenleyen Subaşı Instagram hesabından duygusal bir not ekleyerek hayranlarıyla çektirdiği fotoğrafları paylaştı.

10 4