Şeyma Subaşı sevgilisi Guido Senia hakkında ilk kez konuştu 'İtalyan sevgili yaptım'

Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra adı İtalyan Dj Guido Senia ile aşk dedikodularına karışan çeşitli görüntüleri çıkan Şeyma Subaşı ilk kez konuştu!

Acun Ilıcalı olan evliliğiyle magazin gündeminde günlerce konuşan Şeyma Subaşı'nın 1 yıl kadar sonra apar topar aldıkları bir kararla anlaşmalı olarak boşanma haberleri de gündemde günlerce konuşulmuş adı bir çok ünlü isimle anılmıştı. Ancak kısa bir süre sonra adı Dj Guido Senia ile anılmaya başlanmıştı. Plajda samimi görüntülerinin de ortaya çıkmasından sonra Şeyma Subaşı ve İtalyan sevgilisi Guido Senia arasındaki aşk dedikoduları güçlenmişti. Çıkan görüntüler üzerine aşk dedikodularının yeni bir hal almasıyla beraber Şeyma Subaşı herhangi bir açıklama yapmayarak sessizliğini korumuştu. Ancak geçitiğimiz günlerde Ayşe Arman ile yaptığı röportajda yeni sevgilisi hakkında 'İtalyan sevgili yaptım!' diyerek ilk kez konuştu! Şeyma Subaşı'nin sevgilisi kim? Şeyma Subaşı Dj Guido Senia ile gerçekten aşk mı yaşıyor? sorusunun cevabı...

9 1

Acun Ilıcalı ile yaşadığı aşk ile uzun süre gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı Ilıcalı eşi Zeynep Yılmaz'dan boşandıktan bir kaç yıl sonra masal gibi bir düğünle nikah masasına oturmuştu. Ancak dillere destan bir şekilde başlayan evlilik 1 yıl sonra sürpriz bir boşanma kararı ile anlaşmalı bir şekilde boşanma kararı aldılar.

9 2

Günlerde magazin gündeminde ayrılıklarına dair ortaya atılan çeşitli yalanlarla beraber sessizliğini koruyan Şeyma Subaşı, boşanma süresini yurt dışında tatil yaparak değerlendirdi. Boşanma sonrası gezdiği yerlerden sık sık paylaşım yapan Subaşı'nın paylaşımlarını bir çok kişi 'Acun'dan boşandı yıkılmadım ayaktayım bakın hala gezebiliyorum' algısını yarattığını ortaya atsa bile kısa bir süre sonra İtalyan DJ Guido Senia ile ortaya çıkan samimi görüntülerinin ardından 'Sevgilisi için boşanır boşanmaz yurtdışına çıktı' dedirtti.

9 3

Şeyma Subaşı, İtalyan DJ Guido Senia ile hakkında ortaya çıkan samimi görüntüler hakkında herhangi bir açıklama yapmaması aralarındaki aşk dedikodularını güçlendiriyordu. 

9 4