Şeyma Subaşı'dan çarpıcı açıklama ''İlişkilerimde yaptığım hatalar oldu!''

Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra İtalyan Dj Guido Siena ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı fotoğrafçı Nihat Odabaşı poz verdi.

Acun Ilıcalı ile olan evliliğini bitirdikten sonra İtalyan Dj Guido Siena ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı,  geçtiğimiz günlerde Nihat Odabaşı'na poz vermişti. Verdiği pozlardan sonra ilişkileri hakkında açıklama yapan Subaşı ''İlişkilerimde yaptığım hatalar oldu'' açıklaması ile yeniden merak konusu oldu. İşte Subaşının yaptığı açıklamaların bir kısmı...

9 1

Şeyma Subaşı verdiği pozlardan sonra,açıklama yaptı, "Benim de elbette bundan önceki ilişkilerimde yaptığım hatalar olmuştur. Yalnızca duygusal birliktelikler de değil, bence arkadaşlık ilişkilerinde bile yapılan hataları insan olgunlaştıkça yapmamaya çalışıyor" dedi.

9 2

TV8 Kanalının sahibi Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra İtalyan Dj Guido Siena ile yeni bir aşka yelken açmasının ardından Şeyma Subaşı studio11'de fotoğrafçı Nihat Odabaşı'nın objektifinin karşısına geçti. 

9 3

Verdiği pozları sosyal medyadan da yayınlayan Subaşı, "Boşandıktan sonra hayatında neler değişti?" sorusunu şu sözlerle yanıtladı: "Boşanma elbette iki tarafı da etkileyen bir süreç. Biz uzun yıllar süren birlikteliğimiz ve her şeyin başında birbirimize olan saygımız sebebiyle medeni bir şekilde ayırdık yollarımızı." 

9 4