Şeyma Subaşı'nın kitabı çıktı Acun Ilıcalı ile dikkat çeken satılar merak konusu!

Şeyma Subaşı'nın aylardır merak edilen kitabı ön satışa çıktı! Kitapta Acun Ilıcalı detayı merak konusu oldu! ''Hatırladığım ilk anı neydi?''

Şeyma Subaşı'nın aylardır merak edilen ''Sadece Şeyma'' kitabı ön satışa çıkarıldı. Şeyma Subaşı'nın aylar öncesinde ''Çok az kaldı ve çok heyecanlıyız'' dediği kitabın kapak resmi yayınlandı. Şeyma Subaşı'nın kitabının içerisinde boşandığı eşi Acun Ilıcalı ile ilgili yazdığı satırlar merak konusu oldu! Şeyma Subaşı'nın merakla beklenen kitabı 'Sadece Şeyma' kitabı ne kadar? Şeyma Subaşı'nın kitabı ne zaman çıkıyorr? gibi uzun süredir merak ettiğiniz tüm detaylar elmaelma.com'da! İşte Şeyma Subaşı'nın kitabında hakkında tüm merak edilenler!

7 1

KİTABIN KAPAK RESMİ BELLİ OLDU!

Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündem olan Şeyma Subaşı uzun süredir merak edilen kitabı ön satışa çıkarıldı! Şeyma Subaşı'nın kitabının adı 'Sadece Şeyma' adlı kitabın kapak resminde yine kendisi var! Kitabın kapak resminde kendi fotoğrafını bastıran Şeyma Subaşı'nın satırları merak konusu oldu.

7 2

Acun Ilıcalı'dan geçtiğimiz yıl tek celsede boşanan Şeyma Subaşı magazin gündeminde çok konuşulan olaylara imza atmıştı. Ilıcalı'dan boşandıktan sonra İtalyan sevgilisi Guido Senia ile yeni bir aşka yelken açan Şeyma Subaşı hayatını anlattığı kitabı 'Sadece Şeyma' kitabı ön satışa çıkarıldı.

7 3

Kitap çıkaracağını duyuran Şeyma Subaşı, ''Kitabın adının Şeyma olacağını tahmin etmek çok da zor değil. Kitabımız geliyor. Ne kadar kaldı. Tam bir buçuk ayımız. Çok az kaldı ve çok heyecanlıyız." demişti. 

7 4