Spice Girls Geri Halliwell kocası Christian Horner kimdir ne iş yapıyor lezbiyen ilişki itirafı

Spice Girls grubu üyelerinden Mel B'nin Geri Halliwell ile lezbiyen ilişki yaşadıkları itirafı sonrası herkes Geri'nin kocası kim, ne iş yapıyor diye arıyor.

Tüm zamanların en çok satan müzik grubu ünvanını halen ellerinde tutan Spice Girls grubundan gelen son haber dünyada magazin gündeminin en çok konuşulanı oldu. 90'larda yakaladıkları çıkış sonrası halen popüler olan Spice Girls grubu üyesi Mel B, grubun 'ginger'ı olarak anılan Geri Halliwell ile bir gecelik lezbiyen ilişki yaşadıklarını açıkladı. Yıllar sonra bu bilgiyi bir televizyon şovunda açıklayan Mel B. açıklanın Geri Halliwell ve kocasını kızdıracağını da söyledi. Mel B'nin lezbiyen ilişki itirafı sonrası herkes Geri Halliwell'in kocası kim, ne iş yapıyor diye aramaya başladı. Biz de siz elmaelma.com okurları için İngiliz yıldız Geri Halliwell'in eşi Christian Horner kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor sorularının detayları ile Geri Halliwell'in Mel B. ile yaşadığı ilişkinin detaylarını yazdık. 

7 1

Yıllar sonra yeniden bir araya gelen ve turneye çıkan Spice Girls’ün üyelerinden 43 yaşındaki şarkıcı Mel B, Piers Morgan's Life Stories adlı TV programında, şimdi 46 yaşında olan Geri Halliwell ile 20 yıl önce bir saat süren cinsel ilişki yaşadıklarını itiraf etti. Mel B, “Biz çok iyi arkadaştık. Sadece oldu. Önemli bir şey değildi” dedi.

7 2

"Sadece gülüp geçtik hepsi bu. Yalnızca bir defa oldu, tekrar yaşanmadı" diyen Mel B, “Ben dürüst biriyim ve buna kitabımda yer vermeme sebebim, kitabımın bu tür şeylerle ilgisi olmaması” ifadesini kullandı. Televizyoncu Piers Morgan’a konuşan Mel B sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Geri'ye konuyla ilgili soru sorulduğunda yalanlamayacağını umuyorum çünkü oldu ve bitti, önemli bir şey değildi. Sadece eğlenceliydi. Bana bir soru sordunuz ve yanıtladım.”

7 3

Mel B, "Bunun için benden nefret edecek çünkü köşkünde eşi ile beraber havalı bir hayat sürüyor. Fakat bu gerçek. O ve eşi beni öldürecek..." sözlerini de sarf etti.

7 4