Survivor Melisa'nın sevgilisi Sertan kimdir ne iş yapıyor fotoğrafları ve mesajları

Survivor Melisa'nın sevgilisi kim? Survivor Melisa'nın sevgilisi Sertan ne iş yapıyor, kaç yaşında soruları ile Survivor Melisa ve sevgilisi Sertan'ın fotoğrafı

Survivor Melisa'nın sevgilisi kim sorusu bugünün en çok arananları arasına girdi. Survivor'ın dün akşamki bölümünde iletişim oyununda sevgilisi ile mesajlaşan Melisa sevgilisi Sertan'ın yazdıklarına şoke oldu ve ağlamaya başladı. Peki Survivor Melisa'nın sevgilisi Sertan kimdir, ne iş yapıyor? Melisa'nın sevgilisi Sertan mesajlarda ne yazdı? Haberimizde hem Survivor Melisa'nın sevgilisi Sertan'a ait bilgilere hem Survivor Melisa ve sevgilisi Sertan'ın fotoğraflarına hem de Melisa ile sevgilisinin mesajlaşma detaylarını okuyabilirsiniz. 

10 1

Survivor Melisa'nın sevgilisinin adı Sertan. Survivor Melisa'nın sevgilisi Sertan da kendisi gibi su sporlarıyla uğraşıyor. Melisa'nın sevgilisi profesyonel su topu oyuncusu. 

10 2

Survivor Melisa ve sevgilisi Sertan 2 yıldır beraberler. Melisa'nın Survivor'a katılması için onu ikna eden isim de sevgilisi Sertan. 

10 3

Gelelim Survivor Melisa'yı gözyaşlarına boğan ve üzüntüden yıkan sevgilisinin mesajlarına. Dün akşam Survivor'daki iletişim oyunu ödülünü kadınlarda Seda kazandı ve ödülü Melisa ile paylaştı. Aileleri dışında bir arkadaşlarıyla mesajlaşma hakkına sahip olan yarışmacılardan Melisa sevgilisi Sertan ile mesajlaştı. Mesajlarına 'Sevgilim' diye başlayan Melisa karşılığında 'Melisa' yanıtını alınca öfkeden deliye döndü. 

10 4