Survivor Merve Aydın'ın eşi Mehmet Akif Filiz kimdir aslen nereli ne iş yapıyor?

Survivor Merve Aydın'ın eşi Mehmet Akif Filiz kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor sorularının yanıtları elmaelma.com'da.

Survivor All Star yarışmacısı Merve Aydın, Kanal D'de Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu 2. Sayfa programına konuk oldu. 6 ay önce evlenen ve programda düğününden görüntüler yayınlanan Merve Aydın'ın eşi kim, ne iş yapıyor, kaç yaşında soruları Merve Aydın'ın sevenleri tarafından merak edilmeye başlandı. Biz de siz elmaelma.com okurları için Survivor Merve Aydın'ın eşi Mehmet Akif Filiz kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor sorularının yanıtlarını derledik.

9 1

Survivor Merve Aydın'ın ve eşi Mehmet Akif Filiz ilişkileri 2 yıldan uzun süredir devam ediyordu. 2018 yılında Survivor All Star'a katılan Merve Aydın o dönem Mehmet Akif Filiz ile nişanlıydı ve düğün hazırlıklarını bırakıp Dominik'e gitmişti.  Merve Aydın'ın eşi Mehmet Akif Filiz de Merve Aydın gibi sporcu. Uzun yıllar profesyonel futbolla uğraşan Mehmet Akif Filiz 1.87 boyunda ve Aslan burcu.

9 2

2017 yılında Milli Atlet Merve Aydın ile nişanlanan Mehmet Akif Filiz, Merve Aydın'la 2018 yılında evlendi. Merve Aydın'ın eşi Mehmet Akif Filiz, 16 Ağustos 1985 doğumlu. Aslen Ankaralı olan Mehmet Akif Filiz 

9 3

Mehmet Akif Filiz Gaziosmanpaşa Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans Beden Eğitimi Spor Öğretmenliği mezunudur. 1985 yılında dünyaya gelen Mehmet Akif Filiz ayrıca profesyonel futbol geçmişi olan bir sporcudur.

9 4