Survivor Seda'nın eşi Yasin Ocak ve oğulları

Survivor Seda'nın eşi ve çocukları kim, ne iş yapıyorlar? İşte Survivor Seda'yı gönderdikleri mesajla gözyaşlarına boğan eşi Yasin Ocak ve oğulları...

Survivor Seda kocası Yasin Ocak kimdir, ne iş yapıyor çocukları kim kaç yaşında soruları Survivor 2019 başladığından bu yana merak konusuydu. Survivor'da dün akşam Seda iletişim oyununu kazanınca eşi ve çocuklarından gelen mesajları okudu. Ekranda gözyaşlarına boğulan Seda'nın iki oğlu var. Öyle ki oğullarından biri boyuna erişmiş durumda. 34 yaşındaki Survivor Seda'nın eşi Yasin Ocak da sporla uğraşan biri. Oğulları da boks sporuyla uğraşan Seda'nın eşi Yasin Ocak'ın Instagram hesabından fotoğraflar ve Survivor iletişim oyununda Seda'nın eşi ve çocuklarının ona gönderdiği mesajın detayını sizler için derledik. 

10 1

Survivor Seda'nın eşi Yasin Ocak kendi sosyal medya hesaplarından eşine her fırsatta aşk mesajları yazıyor. En son 14 Şubat Sevgililer Günü'nde fotoğraflarından oluşan bir video hazırlayan Yasin Ocak, eşi Seda için şunları yazmıştı: "Aşığınım” sevgililer günümüz kutlu olsun kadınım.

10 2

Seda Ocak'ın eşi Yasin Ocak sosyal medya hesabından oğullarıyla çekilen fotoğraflarını da sık sık paylaşıyor. İki oğlu da profesyonel sporcu olan Yasin Ocak, oğullarının derece aldığı bir yarış sonrası şu mesajı paylaşmıştı:

"Şükürler olsun yarabbim ne kadar övünsem azdır bir tarafda agırsiklet oğlum birinci diğer tarafda 48 kg da oğlum ikinci oldu emeği geçen herkese teşekkür ederim başarılarının devamını dilerim yolunuz açık olsun."

10 3

Gelelim Survivor Seda'yı gözyaşlarına boğan mesajda. Survivor 2019'un 26 Şubat'ta yayınlanan bölümünde iletişim oyunu tüm yarışmacılar için önemliydi. Ancak kadınlarda sonuna kadar direnip iletişim oyununu kazanan isim Seda oldu. Eşi ve çocuklarından gelen mesajı görünce gözyaşlarına boğulan Seda, önce "Ben bunu okuyamam ki..." dedi ardından da çocukları ve eşi için 'Zayıflamışlar' diye üzüldü. İşte Seda'yı gözyaşları içinde bırakan o mesajlar...

10 4