Top Gun'un efsane sarışınıydı son halini gören inanamadı!

Top Gun filmiyle tanınan bir dönemin 'efsane sarışını' olan Kelly McGillis'in son halini gören tanıyamadı. İşte Kelly McGillis'in son hali ve hayatı.

Top Gun 2 filmi için hazırlıklar başladı. İlki 1986'da çekilen ve efsane filmler arasına adını yazdıran Top Gun'un yeni versiyonunun Temmuz 2019'da gösterime hazır olması bekleniyor. Top Gun 2'nin hazırlıklarının başlaması filmin kadrosunda kimlerin olacağı sorusunu da akılları getirdi. Tom Cruise'u kariyerinin zirvesine çıkaran filmin yeni versiyonunda da yer alacak. Bir süredir ise gözler Top Gun'un efsane sarışı Kelly McGillis'deydi. Ancak Kelly McGillis film kadrosunda olmayacağını açıkladı. Yine de paparazzilerden kaçmayı başaramadı. 

9 1

Kuzey Karolina'da film çekimlerinin başlaması üzerine paparazziler Kelly McGillis'in peşine düştü. Ünlü yıldız geçen pazar kırsal bir bölgedeki kilise ayinine katılırken görüntülendi. 60 yaşında olan Kelly'nin son halini görenler gözlerine inanamadı. Bir dönemin sarışın bombası artık bambaşka bir görüntüdeydi ve yaşamı farklı bir yöne gitmişti. 

9 2

Top Gun, filminden sonra Kelly büyük Hollywood filmlerinde rol aldı ancak bir süre sonra Hollywood kariyerini noktalayarak Florida'da bir bar açtı. Ayrıca uyuşturucu bağımlıları ve alkolikler ile çalışan gönüllü gruplarda yer aldı. Bir ara Hollywood'a geri dönüş sinyalleri versede Kelly McGillis yeni bir projede yer almadı. 

9 3

2014 yılında verdiği bir röportajda Top Gun'un yeni versiyonu çekilirse filmde yer almak ister misiniz sorusuna Kelly "Evet belki de" yanıtını vermişti. Ancak bu yıl film yapımcısının teklifini reddetti.

9 4