Tuğba Ekinci Ekrem İmamoğlu paylaşımında sert sözler ''Cesaretin varsa...''

Şarkıcı Tuğba Ekinci Ekrem İmamoğlu paylaşımı dikkat çekti! İmamoğlu'nun konuşmasını paylaşarak ''Cesaretin varsa o eli tam kaldır'' dedi!

Şarkıcı Tuğba Ekinci Instagram hesabında Ekrem İmamoğlu'nun tokat attığı iddia edilen vatandaş ile çekilen videosuna ''Onlarda sana kafayı atar oturursun aşağı'' notunu ekleyip paylaştı. Tuğba Ekinci'nin Ekrem İmamoğlu'na yönelik yaptığı paylaşım dikkat çekti! Daha önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik yaptığı övgü dolu paylaşımlarının ardından Tuğba Ekinci'nin Ekrem İmamoğlu paylaşımında ''Cesaretin varsa o eli tam kaldır'' satırları olay oldu!

8 1

Daha önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik övgü dolu paylaşımları ile dikkat çeken şarkıcı Tuğba Ekinci, Ekrem İmamoğlu'nun esnaf ziyaretlerinde bir gence tokat attığı iddia edilen videoyu sosyal medya hesabından paylaşıp eleştiri yönelik paylaşım yaptı.

8 2

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Ekrem İmamoğlu 23 Haziran'da yenilenecek olan İBB seçimleri için esnaf ziyaretlerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Son olarak vatandaşla çekilen bir sohbetinde gence tokat attığı iddia edilen İmamoğlu'nun konuşmasını şarkıcı Tuğba Ekinci sosyal medya hesabında paylaştı.

8 3

"ONLARDA SANA KAFAYI ATAR OTURURSUN AŞAĞI" 

Ekrem İmamoğlu'nun esnafla yaptığı konuşmayı sosyal medya hesabından paylaşan Tuğba Ekinci paylaşımın altına, ''Ekrem İmamoğlu çok zorluyorsun iyi insan olmaya kendini içinden geldiği gibi ol cesaretin varsa o eli tam kaldır videolarını izlemek istemeyen gençlere korkak olma bu kadar onlarda sana kafayı atar oturursun aşağı.'' not düştü.

8 4