Tuğba Ekinci oyuncu sevgilisi Mustafa Kazar kimdir hangi dizilerde oynadı!

Şarkıcı Tuğba Ekinci'nin sevgilisi Mustafa Kazar tandık çıktı! Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz dizisinde oynayan Kazar 1988 doğumlu!

Son zamanlarda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ekrem İmamoğlu siyasi paylaşımlarıyla ön planda olan şarkıcı Tuğba Ekinci yeni oyuncu sevgilisi merak konusu oldu. Tuğba Ekinci'nin oyuncu sevgilisi 1988 doğumlu olan Mustafa Kazar Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz adlı dizide oynadı. Avustuya'lı olan Mustafa Kazar aynı zamanda eski bir futbolcu! Sosyal medya hesabında yaptığı cesur paylaşımları ve eleştirileriyle sık sık adı geçen 42 yaşındaki Tuğba Ekinci'nin yeni sevgilisi Mustafa Kazar kimdir, kaç yaşında, nereli, Mustafa Kazar hangi dizilerde oynadı? İşte Tuğba Ekinci'nin sevgilisi Mustafa Kazar'ın hayatı hakkında merak edilen tüm detaylar elmaelma.com'da!

6 1

YENİ SEVGİLİSİ OYUNCU ÇIKTI!

Son dönemlerde siyasi hakkında yaptığı eleştirilerle gündem olan 42 yaşındaki Tuğba Ekinci'nin kendisinden 11 yaş küçük sevgilisi Mustafa Kazar merak konusu oldu. 31 yaşındaki oyuncu sevgilisi Mustafa Kazar ekranların yeni oyuncusu.

6 2

ESKİDEN FUTBOLCUYMUŞ

Avusturya uyruklu, FC Hörbranz kulübünde futbol oynayan yeni oyuncu Mustafa Kazar bir süredir Tuğba Ekinci ile aşk yaşıyor. 

6 3

Bir süre önce katıldıkları davette yan yana görüntülenen Tuğba Ekinci ve 11 yaş küçük sevgilisi Mustafa Kazar zaman zaman sosyal medya hesaplarında yan yana fotoğraf paylaşmayı ihmal etmiyor. 

6 4