Ünlü isimlerden Mustafa Ceceli'ye büyük tepki kim ne dedi?

Mustafa Ceceli'ye ünlü isimler siper almış durumda! Poll Production'un çıkan olaylardan sonra İntizar ile yollarını ayırmasından sonra ünlüler destek verdi!

MEHMET COŞKUNDENİZ

"O senin çocuğunun annesi be rezil herif! Çocuğun büyüdüğünde ne diyeceksin ona? Ya senin ihanetlerin? Polisten kaçtığın geceyi anlatsana!!"

7 1

AYŞE ÖZYILMAZEL

"Çocuğunun annesini soktuğun durumdan utanacak mısın? Çocuğuna yarın ne diyeceksin! Ben ahlaklıyım, annen ahlaksız mı? Bunu vicdanına anlatabiliyorsan sorun yok! "

7 2

BEDÜK

"Bir sanatçının, bir insanın cinsel tarihi sebep gösterilerek bağlı bulunduğu şirketten kovulması nedir arkadaş? Hangi yılda yaşıyoruz?"

"Yahu yönelim, tercih; kelimelere takılmayın, içerik önemli. Sıkıntı büyük..."

7 3

MURAT DALKILIÇ

İntizar ve Sinem Gedik'in ilişki yaşadığı yönünde haberlerin çıkmasının ardından Poll Production bir açıklama yayınladı. Şirket yaptığı açıklamayla İntizar'la çalışmayı bıraktıklarını açıkladı. Bunun üzerine Murat Dalkılıç da Poll Production'ın açıklamasını alıntılayarak üstüne de "Maalesef seninle aynı çatı altında olmaktan gurur duyamadım ve duyamayacağım..." notunu düştü. Ancak Murat Dalkılıç'ın takipçileri şarkıcının bu tepkiyi şirkete mi İntizar'a mı verdiğini anlaşılmayınca. Dalkılıç ikinci bir açıklama olarak gösterdiği tepkinin şirkete olduğunu ve İntizar'ın yanında olduğunu dile getirdi. 

7 4