Ünlü oyuncu Ceren Hindistan hafızasını sildirdi!

Oyuncu Ceren Hindistan sosyal medya hesabından hafızasını sildirdiğini açıkladı. Ceren Hindistan, "İnsan yeniden doğmuş gibi oluyor" ifadesini kullandı.

Kötü biten ilişkilerinin ardından hafızalarını sildiren ünlüler son günlerde konuşulan konulardan. En son Yağmur Tanrısevsin'in hafızasını sildirdiği iddia edilmişti. Şimdi de Oyuncu Ceren Hindistan, Instagram hesabından hafızasını sildirdiğini açıkladı. Hindistan, "İnsan yeniden doğmuş gibi oluyor" ifadelerini kullandı.

7 1

Kızı Arya'yı dünyaya getirdikten sonra bir süredir dizi veya sinema filmi gibi projelerde yer almayan Hindistan, bir süre bu tedaviyi araştırdığını ve yaptırmaya karar verdiğini takipçileriyle paylaştı.

7 2

Güzel oyuncu TMS yöntemini uyguladığını şu sözlerle ifade etti: "Bir yıl önce keşfettim ve yaptırdım. Gerçekten yeni doğmuş gibi oluyor insan. Tavsiye ederim. Vücudunda herhangi bir protez, diş implantı, diş protezi, kalp pili ve stendi olan kişilere yapılmıyor."

7 3

'Baba Ocağı' isimli dizi ile ünlenen Ceren Hindistan, nikahsız olarak çocuk dünyaya getirdiği Ümit Aslan'dan bir kaç yıl önce şiddet gördüğü gerekçesiyle ilişkiyi bitirmişti. Hindistan'ın olaylı ayrıldığı sevgilisi Aslan'dan, Arya adından bir kızı bulunuyor.

7 4