Ünlü şarkıcı Cardi B'nin çıplak Instagram videosu sosyal medyayı salladı!

Cardi B, katıldığı Billboard Müzik Ödülleri'nde eşi Offset ile verdiği cüretkar pozunda cinsel organının gözüktüğü iddialarına çıplak video ile yanıt verdi!

Dünyada en önemli rapçiler arasında gösterilen Cardi B geçtiğimiz günlerde katıldığı  Billboard Müzik Ödülleri'nde eşi Offset'le birlikte cüretkar pozlar vermişti. Cardi B'nin bu pozlarında mahrem yerlerinin göründüğü eleştirileri yapılırken aynı günün gecesinde bu eleştirilere dayanamayan Cardi B, Instagram'da çırıl çıplak videosunu paylaştı. Ünlü şarkıcı Videoyu “Bakın normalde cinsel organım burada, kalçam burada. Yani orada görünen şey cinsel organım değil, kalçam.” açıklamasını yaparak paylaştı. Video kısa süre içerisinde Instagram tarafından kaldırıldı. 

7 1

Ünlü rapçi Cardi B, 2019 Billboard Müzik Ödülleri'ne eşi Offset ile katıldı. Eşi iler verdiği şehvetli pozlarla adından söz ettiren Cardi B bu fotoğrafa gelen yorumlara öyle bir yanıt verdi ki herkesin ağzını açıkta bıraktı.

7 2

'Ünlü şarkıcı cinsel organı gözüktü' yorumlarına cevap olarak aynı günün gecesinde Instagramdan çıplak videosunu paylaştı.

7 3

Cardi B'nin Instagram videosu kırmızı halı pozunu bile unutturdu. Adeta sosyal medyaya damga vurdu. 

7 4